O firmie

Grupa Projekt.Net zrodziliśmy się z pasji specjalistów w zakresie informatyki (IT), public ralation (PR) oraz identyfikacji wizualnej (ID)
Dzięki temu naszym klientom możemy zaproponować kompleksową obsługę teleinformatyczną
z naciskiem 
na kreowanie i promocję wizerunku ich produktów, ich firm, bądź ich samych. Dzięki naszemu doświadczeniu i nieustannej analizie aktualnych trendów nasi klienci zawsze otrzymują  fachowe doradztwo, skuteczne kampanie i produkty dostosowane do ich indywidualnych oczekiwań.
Wiemy, że w obecnych czasach to zaplecze teleinformatyczne oraz wizerunek firmy obok kompetentnej i przeszkolonej kadry mają znakomity wpływ na postrzeganie Twojej marki a co za tym idzie – na pozyskanie nowych klientów. Wszystko to zapewni Ci nasz zespół.
Skorzystaj z naszego doświadczenia a  zadowolenie i przywiązanie klientów zapewnią stały rozwój Twojego biznesu.

Dlaczego my?

Nie od dziś wiadomo, że opinia jednego zadowolonego klienta może przysporzyć Ci 3 kolejnych, natomiast opinia klienta niezadowolonego może zniechęcić do Twojej firmy aż 10 osób. W praktyce oznacza to, iż kreując wizerunek swoich produktów bądź budując markę swojej firmy musisz opierać się na wiedzy specjalistów, gdyż konkurencja nie wybacza błędów. Wszystkie działania skupiające się na promowaniu Twojego biznesu muszą być wspierane poprzez profesjonalne rozwiązania teleinformatyczne oraz sprawnie działający i kompetentny zespół pracowników.
 Stałą przewagę konkurencyjną oraz bezpieczeństwo Twojej firmy możesz natomiast osiągnąć łącząc poprzednio wymienione elementy z odpowiednim zarządzaniem – zarówno jakością produktów/usług- dzięki ISO 9001,  jak i bezpieczeństwem twoich informacji (know-how czy bazy kontrahentów) dzięki wdrożeniu ISO 27001. Niezależnie od etapu, na którym obecnie się znajdujesz, nasz zespół jest w stanie zaproponować Ci szeroki wachlarz profesjonalnych usług, usług szytych na miarę i popartych wieloma realizacjami. To właśnie wyróżnia nas spośród konkurencji. Dlatego właśnie my. Jeżeli dzięki tym kilku powyższym zdaniom spostrzegłeś, że nasze spojrzenie na biznes jest zbieżne z Twoimi potrzebami wybierz nas abyśmy my mogli sprawić, że klienci zaczną wybierać Ciebie.

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...