Systemy identyfikacji wizualnej

Stawiamy na realizacje tożsamości firmy poprzez formy graficzne, z którymi identyfikują się pracownicy, partnerzy oraz klienci. Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi naszego studia grafiki w zakresie kreacji kompletnych systemów identyfikacji
wizualnej, które wpierane są wiedzą w zakresie public relations, marketingu i komunikacji.
Zaprojektujemy dla Państwa materiały firmowe i reklamowe, dzięki którym komunikacja z klientem, pracownikami, otoczeniem i kontrahentami będzie zawsze efektywna.

  • Tworzenie znaków firmowych / logo /
  • Kreacja elementów Systemu Identyfikacji Wizualnej / od projektów wizytówek, papieru firmowego, teczek, kopert, projekty opakowań,kreacje stron www i prezentacji multimedialnych oraz filmów video rollupy, bannery, teczki prasowe, zaproszenia etc./
  • Prezentacje multimedialne
  • Materiały i gadżety reklamowe
  • Foldery, katalogi i ulotki

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...