Kreowanie marki

Działania Public Relations rozumiemy jako profesjonalne zarządzanie komunikacją firmy, budowanie jej pozytywnego wizerunku. Dzięki czemu firma staje się silną marką na tle konkurencji. Skuteczną komunikację traktujemy jako naszą pasję i dlatego dobieramy środki przekazu które są dopasowane do potrzeb naszych klientów. Nieustannie patrzymy w przyszłość dzięki czemu poszerzamy nasz wachlarz kanałów komunikacji. Nasze umiejętności dadzą Twojej firmie zaufanie i rozpoznawalność pośród ludzi. Obecnie Twoja firm nie może sobie pozwolić na budowanie marki poprzez jednostronny komunikat – reklamę. My pokażemy Ci jak słuchać swoich klientów aby doskonalić się dla nich zwiększając swoją pozycję lidera w branży.

DLA FIRM I INSTYTUCJI:

Moja strategia PR Skuteczna komunikacja z klientami pozwoli Ci skutecznie zbudować wizerunek Twojej firmy, zapewniając możliwość szybkiego jej rozwoju. Oferta ta skierowana jest dla każdej firmy, która docenia dialog ze swoimi klientami.
 1. Analiza dotychczas podejmowanych działań komunikacyjnych
 2. Ustalenie celów komunikacji
 3. Określenie grup docelowych
 4. Dobór kanałów komunikacyjnych
 5. Opracowanie dla firmy kompleksowej strategii uwzględniającej dobór narzędzi Pr i e-Pr
 6. Monitoring podjętych działań
Kampania promocyjna
 1. Określenie grupy docelowej kampanii
 2. Wyznaczenie celów działań promocyjnych
 3. Dostosowanie budżetu kampanii do zaplanowanych celów
 4. Określenie kanałów komunikacyjnych
 5. Przygotowanie komunikatów, materiałów promocyjnych
 6. Realizacja zaplanowanych elementów kampanii
 7. Monitoring efektów promocji

DLA OSÓB PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:

Nasz kandydat Walkę o zwycięstwo w wyborach należy rozpocząć od rozmowy z wyborcami, bo to oni decydują o dalszych losów kandydatów uwzględniając jednocześnie wyniki z poprzednich wyborów. Oferta ta jest skierowana dla kandydatów w wyborach, którzy nie posiadają rozbudowanego oraz doświadczonego sztabu wyborczego
 1. Badania preferencji społecznych
 2. Budowanie programu wyborczego
 3. Projekt kampanii wizerunkowej
 4. Sesja zdjęciowa kandydata
 5. Przygotowanie tekstów promocyjnych
 6. Projekt ulotek i plakatów i strony www kandydata
 7. Organizacja spotkań przedwyborczych oraz debat z oponentami
 8. Podsumowanie po przeprowadzonej kampanii
Kreatywne CV Jeżeli masz problem z samodzielnym zaprezentowaniem swojego doświadczenia zawodowego, nasz doświadczony konsultant przygotuje dokumenty aplikacyjne specjalnie dla Ciebie uwzględniając Twoje doświadczenie oraz kompetencje.
 1. sesja zdjęciowa
 2. wykonanie projektu CV dopasowanego do posiadanego doświadczenia i branży aplikanta:
  • graficzne CV;
  • strona internetowa;
  • film;
  • prezentacja multimedialna;

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...