10 lat WordPressa

Written by Arek Mikler. Posted in Blog

wordpress-10-urodziny-300x30027 maja mija dokładnie 10 lat od premiery pierwszej wersji WordPressa. Z tej okazji na całym świecie organizowane są mniej lub bardziej formalne imprezy, na których fani tego CMSa będą mogli wspólnie uczcić jego pierwszą dekadę.
W Polsce również planowanych jest kilka tego typu spotkań. Zobaczmy gdzie w naszym kraju można będzie świętować dziesiąte urodziny WordPressa.

Warszawa
Miejsce: ul. Andersa 29
Godzina: 18:00

Wrocław
Miejsce: Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19A
Godzina: 18:00

Kraków
Miejsce: House of Beer, ul. Św. Tomasza 35
Godzina: 19:00

[Źródło: meetup.com]

Tags: ,

NOTA PRAWNA: Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW GrupaPROJEKT.NET loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer)

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...