Pilna aktualizacja WordPress do wersji 3.5.2

Written by Arek Mikler. Posted in Blog

wordpress-security-lock-300x300Twórcy WordPressa wydali drugą poprawioną wersję edycji 3.5. W wersji 3.5.2 zlikwidowano 12 błędów, w tym 7 luk bezpieczeństwa. Wprowadzono również zmiany mające na celu uodpornić oprogramowanie na ataki.

Załatano m.in. lukę pozwalającą na przeprowadzenie ataku request forgery po stronie serwera. W edytorze TinyMCE, bibliotece SWFUpload i innych komponentach poprawiono kilka błędów umożliwiających atak XSS (cross-site scripting). Inna poprawiona dziura umożliwiała przeprowadzenie ataku DoS na witryny używające WordPressowego mechanizmu ochrony postów hasłami.
Użytkownicy powinni jak najszybciej zainstalować WordPressa 3.5.2.

Jeżeli macie Państwo problem z aktualizacją swojego WordPressa lub chcielibyście przenieść swój serwis na jeden z popularnych CMS zapraszamy do kontaktu z naszym działem IT it@grupaprojekt.net

[Źródło arcabit.pl]

Tags: ,

NOTA PRAWNA: Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW GrupaPROJEKT.NET loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer)

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...