Kreatywne CV w języku obcym

Written by Arek Mikler. Posted in Nowe usługi, Promocje

cv3W związku z faktem, iż co raz większa liczba krajów otwiera swój rynek pracy dla cudzoziemców a emigracja zarobkowa jest nadal zjawiskiem bardzo popularnym wśród Polaków uruchamiamy usługę polegającą na tworzeniu kreatywnych CV w języku obcym. Nowa usługa jest wynikiem współpracy firmy PROJEKT.NET z serwisem www.pogotowiejezykowe.eu, którego usługi jednocześnie bardzo polecamy.

 

Kreatywne CV jest życiorysem zawodowym przygotowanym w ciekawy, niekonwencjonalny sposób, poddanym profesjonalnej obróbce graficznej. Przygotowany w ten sposób dokument od razu rzuca się w oczy i wyróżnia na tle konkurencji. Dzięki temu właściciel takiego CV ma dużo większe szanse na zaprezentowanie swojej osoby na bezpośrednim spotkaniu z potencjalnym pracodawcą!cv7

Obecnie oferujemy Państwu przygotowanie CV w następujących językach: angielski, niemiecki, hiszpański, czeski, francuski, rosyjski, ukraiński, włoski, portugalski, chorwacki, norweski, serbski, bośniacki, czarnogórski, starogrecki, łacina.

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości tekstu i języka, na który będzie tłumaczone.
Standardowa cena zawiera się w przedziale 180-300 zł.

UWAGA!! Tylko teraz! 30% rabatu na CV w języku ukraińskim 🙂 !

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza zamieszczonego poniżej

Więcej przykładów kreatywnego CV naszej produkcji znajdą Państwo w porfolio

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu

Wybierz język, na który chcesz przetłumaczyć CV

Dane do faktury

Uwagi dodatkowe

Zamieść plik ze swoim CV

Tags: , , , , ,

NOTA PRAWNA: Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW GrupaPROJEKT.NET loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer)

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...