Chrome połatany

Written by Arek Mikler. Posted in Blog

Logo google chromeGoogle poprawił wiele wysoce krytycznych dziur w przeglądarce Chrome. Część luk ma nieznany wpływ na bezpieczeństwo, inne pozwalają na kradzież informacji, przeprowadzenie ataku XSS i przejęcie kontroli nad systemem.

Poprawiono m.in. 7 błędów typu use-after-free, błędy związane z obsługą pamięci w Web Audio czy też niesprecyzowane dziury związane z XSS Auditor. Większość luk pozwala na wykonanie szkodliwego kodu. Załatano też dziury spowodowane załączoną do przeglądarki wadliwą wersją Adobe Flash. Luki znajdowały się w wersjach wcześniejszych od 27.01453.93, dlatego też użytkownicy Chrome'a powinni zaktualizować oprogramowanie do tej właśnie edycji.

[Źródło: arcabit.pl]

Tags: , ,

NOTA PRAWNA: Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW GrupaPROJEKT.NET loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer)

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...