Facebook łata dziury

Written by Arek Mikler. Posted in Blog

face3W Facebooku poprawiono liczne błędy pozwalające na przeprowadzenie ataków XSS. Ataku można było dokonać za pomocą narzędzi Czat, Check in oraz w Messengerze dla Windows. Napastnik mógł wykorzystać Czat do przesłania ofierze odnośnika, którego Facebook odpowiednio nie sprawdzał. Pozwalało to na dodanie kodu JavaScript do odnośnika. Kod ten był wykonywany po tym, jak ofiara kliknęła na spreparowany odnośnik. W podobny sposób można było dokonać ataków za pomocą pozostałych wymienionych narzędzi. [Źródło: www.arcabit.pl]

Tags: , ,

NOTA PRAWNA: Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW GrupaPROJEKT.NET loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer)

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...