IE najpopularniejszy w biurach

Written by Arek Mikler. Posted in Blog

IExplorer_Transparent Firma Net Aplication, niedawno przebadała rynek  pod kątem popularności poszczególnych przeglądarek internetowych. Z analizy wynika, iż Internet Expolorer nadal pozostaje najpopularniejszym programem tego typu – przynajmniej wśród użytkowników biurowych. Widać zatem, iż niedawne regulacje europejskie, które miały osłabić monopol IE jako przeglądarki domyślnie instalowanej na systemach rodziny Windows nie do końca przynoszą oczekiwane efekty.Co raz częściej można odnieść wrażenie, iż twórcy stron internetowych  nie przykładają odpowiedniej wagi do ich optymalizacji właśnie pod IE – jak się okazuje niesłusznie.

[Źródło neowin.net ]

Tags: , ,

NOTA PRAWNA: Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW GrupaPROJEKT.NET loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer)

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...