Jak analizować swoją sprzedaż na Allegro

Written by Arek Mikler. Posted in Blog

allegro-300x225Chcesz wiedzieć, co sprzedaje się na Allegro, które produkty generują największe obroty i jak wygląda na tym tle twoje konto? Skorzystaj z serwisu Aukcjolog.pl, obserwuj, monitoruj, analizuj. Jeśli jesteś aktywnym sprzedawcą na Allegro z pewnością za dobrą monetę weźmiesz narzędzie, które ułatwia sprzedaż.Po długich testach ruszył właśnie w pełni serwis Aukcjolog.pl, będący narzędziem analizy sprzedaży największego polskie portalu aukcyjnego.Po założeniu konta, zintegrowaniu go z naszym kontem na Allegro i uiszczeniu opłaty uzyskujemy dostęp do raportów.

Cennik

[Więcej informacji na www.aukcjolog.pl] [Źródło: technologie.gazeta.pl]

Tags: , ,

NOTA PRAWNA: Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW GrupaPROJEKT.NET loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer)

Szybki start

Startujemy zawsze od kołowania aby móc wzbić się wysoko. Oferta ta jest skierowana głównie do firm, które zaczynają swoją działalność. Dzięki ujednoliconemu systemowi identyfikacji wizualnej zyskacie przewagę już na starcie.
Czytaj więcej...

Reaktywacja

Nieustannie zmieniają się warunki na rynkach: popyt na produkty ulega zmianie, pojawiają się nowi mocni konkurenci, zmieniają się wartości i preferencje klientów - rebranding może w tej sytuacji uratować firmę. 
Czytaj więcej...

WEB

W obecnych realiach rynkowych głównym kanałem komunikacji  firmy 
z otoczeniem jest Internet. Odpowiadając na ten fakt stworzyliśmy ofertę, która pozwala na pozyskanie nowej grupy klientów, jakimi są internauci. 
Czytaj więcej...

VIP

Projekt VIP to kompleksowe podejście do kształtowania wizerunku Twojej firmy i jej produktów. Efektem końcowym jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej wspartego profesjonalnym serwisem internetowym. 
Czytaj więcej...